Domov u fontány

Domov u fontány poskytuje celkem tři druhy sociálních služeb:
Pobytovou sociální službu domov pro seniory - služba je poskytována klientům od 50 let, jejichž soběstačnost je snížena zejména z důvodu věku a vyžadují celodenní pomoc jiné osoby.
Pobytovou sociální službu domov se zvláštním režimem - služba je poskytována klientům od 45 let, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu Alzheimerovy demence, stařecké, případně jiných typů demencí.
Pobytovou sociální službu odlehčovací - služba je poskytovaná osobám od 45 let, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, onemocnění Alzheimerovou chorobou nebo jinými typy demencí, a jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Služba je poskytována na přechodnou dobu s cílem dočasně zastoupit pečující osobu a umožnit jí tak čas pro vlastní odpočinek a obnovu sil.

logo-DUF.png

Kontaktní údaje

Adresa:
Libušina 1060
53501 Přelouč
Mapa
GPS:
N 50°2.0914', E 15°34.0416'
Telefon:
466 959 166
Fax:
466 959 231

Rok založení

1964

Počet zaměstnanců

100 - 199

Poskytované služby

Domov u fontány poskytuje tyto pobytové sociální služby: - Domov pro seniory - Domov se zvláštním režimem - Odlehčovací službu

Zajímavosti o firmě

Domov u fontány získal certifikát Vážka za kvalitně poskytovanou péči osobám s Alzheimerovou chorobou, ocenění Značka kvality s udělením čtyř hvězd z pěti možných a certifikát Garanci kvality komplexní péče o klienty s chronickými a komplikovanými ránami.

PhDr. Danuše Fomiczewová, MBA
ředitelka
Bc. Barbora Měkotová
sociální pracovnice - příjem žádostí