KCF Loyalty Group

www.kcfgroup.eu +420 731 015 038

Jsme na trhu mladou společností specializující se na zprostředkování práce pro zdravotnický personál v západních zemích. Od ostatních personálních agentur se lišíme již primárně samotným portfoliem našich nabízených služeb. Vaše nové zaměstnání vybíráme ze široké nabídky univerzitních klinik, okresních nemocnic, pečovatelských domů, domácností a rodin.

Disponujeme týmem zkušených specialistů pohybujících se několik let na zahraničních pracovních trzích, takže se můžete spolehnout na služby na profesionální úrovni. Pokud budete postupovat dle našich pokynů, můžete se již v tuto dobu těšit na dosažení takového zaměstnání a životních podmínek, o kterých jste doposud jenom snili.

BUDEME S VÁMI OD ZAČÁTKU DO KONCE:

1)Sestavíme Vám profesionální životopis v němčině.

2)Zajistíme cenově výhodný a profesionální překlad Vašich diplomů a potřebných dokumentů pro práci v zahraničí.

3)Nabízíme kurzy němčiny a to stoprocentně individuální - podle Vaší jazykové úrovně a přímo zaměřené na obor zdravotnictví a přípravu na pracovní pohovor. A to vše z pohodlí Vašeho domova.

4)Sjednáme Vám nejvýhodnější pojištění nutné pro práci v zahraničí.

5)Pomůžeme Vám otevřít bankovní účet v příslušné zemi Vašeho budoucího zaměstnání.

6)Pomůžeme Vám se zprostředkováním ubytování dle Vašich představ.

7)Nasměrujeme Vás na veškeré ohlašovací povinnosti na zahraničních úřadech ohledně ubytování a odvodu daní.

8)Sjednáme a doporučíme Vám daňového poradce v zahraničí.

9)Naši personalisté Vám budou ohledně jakýchkoliv dotazů denně k dispozici.Naše společnost sama o sobě stojí na třech pilířích, jsou jimi: Loyalty, Precision a Convenience. Disponujeme specifickou firemní kulturou, v které je naším prvořadým cílem Vaše spokojenost s naší prací. Můžete se těšit na budování vzájemné obchodní důvěry, která se v našem obchodním vztahu stává prioritou.


LOYALTY PRECISION CONVENIENCE

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak jste u nás v KCF Loyalty Group správně. Tým našich specialistů se o Vás postará od samého začátku až do úspěšného konce. Těšíme se již teď z toho, že jste si pro Vaše nové životní angažmá vybrali právě naši společnost a věříme, že budete s naší prací spokojeni. Vynasnažíme se z tak náročného úkolu, jakým pracovní pobyt v zahraničí je, udělat dobrodružnou cestu plnou zábavy a radostných chvil, na které budete s odstupem času rádi vzpomínat. Jsme tu pro Vás a s námi to zvládnete.

Kontaktní údaje

Adresa:
Táboritů 237/1
77900 Olomouc - Bělidla
Mapa
GPS:
N 49°35.9443', E 17°16.7178'
Telefon:
+420 731 015 038
 
+4915254303320

Rok založení

2014

Poskytované služby

Zprostředkování práce pro zdravotnický personál v západní Evropě, zaměření na Německo. Jednání s zahraničními úřady, zprostředkování ubytování, překladatelská a poradenská činnost

Zajímavosti o firmě

Naše společnost sama o sobě stojí na třech pilířích, jsou jimi: Loyalty, Precision a Convenience. Disponujeme specifickou firemní kulturou, v které je naším prvořadým cílem Vaše spokojenost s naší prací. Můžete se těšit na budování vzájemné obchodní důvěry, která se v našem obchodním vztahu stává prioritou. LOYALTY PRECISION CONVENIENCE

Telefon: +420 731 015 038
+4915254303320