DEUS EX MACHINA s.r.o.

Detektor kovu e-shop Detektor Centrála
Detektory kovu, e-prodej. Hobby detektory kovů. Lokátory podzemních vedení a únik kapalin, magnetometry. Jsme moc rádi, že jste navštívili stránky, kde v pohodě a odbornou péčí nakoupíte detektor kovů, lokátory inženýrských sití a detektory úniku vody. Včetně příslušenství. Vyberte si třeba značkový detektor kovu Tesoro, Minelab, C.Scope, Golden Mask, Nokta, Viking, Nexus, Bounty Hunter, Fisher, Garrett a Whites, ale máme i další značky osvědčených firem vyrábějících detektory kovu. Podívejte se na technické lokátory Fuji Tecom, Fisher Lab, Nokta engineering a C.Scope. Na vyžádání zaškolíme.

Malý tip: Hledejte detektor kovu s dopravou zdarma. Používat detektory kovu k hledání může být jak koníček, tak dokonce vášeň. Detektor kovu je možné spojit s obecně prospěšným příspěvkem k poznání historie. Vše záleží na lidech, kteří jsou motorem činů. Detektor kovu je tedy nástrojem. Jsme hrdou pobočkou Lovce pokladů, významné sítě s detektory kovu. Nabízíme ruční detektory kovů, takzvané dohledavačky.Pro váš detektor kovu máme též skladem vynikající sondy. Detektory kovu - DETEKTOR CENTRÁLA.

Detektory kovů e-shop DETEKTOR CENTRÁLA, detektory kovů prodej na internetu.

Prodáváme ještě průmyslové lokátory, jak pro vytýčení inženýrských sítí, tak pro segment Security. Je to realita, detektor kovu na prohlídku osob který je v dnešní neklidné době stále více v popředí. Detektor kovu je pro zajištění bezpečnosti veřejných akcí vynikající pomocník. Lokátory jsou nezbytné pro hledání poklopů, ztracených protlaků, kabelů pod chodníkem, nebo úniků vody. Je drahá.
Zajímáte se o svět hledačů s detektory kovu? Neměli byste minout záložku Web Magazíny. Je tam menší fotogaleriez akcí s detektory kovu, ale také přímo odtud se dostanete hlouběji do dalších internetových stránek našich detektorových webů: DETEKTORY VÝCHODNÍ ČECHY, HISTORICKÉ DETEKTORY KOVU, a ANALOGY VÝCHODNÍ ČECHY.

logo.jpg

Kontaktní údaje

Adresa:
J. Jungmanna 900/9
28601 Čáslav - Čáslav-Nové Město
Mapa
GPS:
N 49°54.4071', E 15°23.9468'
Telefon:
+420 608 977 226
 
+420 773 018 318

Základní kapitál

100000

Rok založení

31.07.1995

Počet zaměstnanců

1 - 5

Prodáváme

Prodáváme detektory kovu a lokátory sítí a úniků. Jak pro hobby, tak profi. Včetně detektorů pro osobní bezpečnost. Jsme e-shop, ale máme i poradnu jak na to. Pomáháme uživatelům našich oblíbených značek.

Vyrábíme

Produkujeme vlastní audioknihovnu se zvukovými záznamy chodu detektorů kovů nad cílem. Je to výuková pomůcka a je zdarma pro všechny hledače s našimi začkovými detektory kovu.

Poskytované služby

Pořádáme semináře pro uživatele našich značkových detektorů kovu. Zejména pro Tesoro, Golden Mask, C.Scope, Nexus, Minelab a Bounty Hunter ES a Pro. Pořádáme Konzultační dny, Analogové výpravy, Tesoro Tejon Academy, X-Terra Party a E-Trac Drive.

Zajímavosti o firmě

Na přelomu osmdesátých a devadesátých let zakladatelka společnosti už detektor používala. Unikátní detektor kovu se po více než dvaceti letech podařilo získat znovu do vlastnictví.

Klasifikace ekonomických činností

- Živnost:
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Vznik oprávnění: 31.07.1995
- Obory činnosti:
- -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
- -Zprostředkování obchodu a služeb
- -Velkoobchod a maloobchod
- -Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
- -Pronájem a půjčování věcí movitých
- -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
- -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
- -Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
- -Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
- -Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
- -Poskytování technických služeb
- -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
- -Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
- -Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
- -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
- -Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
- Živnost:
- Činnost účetních poradců, vedení daňové evidence
- Vznik oprávnění: 08.01.1997
- Živnost:
- Hostinská činnost
- Vznik oprávnění: 08.01.1997
- Živnost:
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
- Vznik oprávnění: 09.12.2013

Obrat

2003 (0,2 - 0,4 mil. Kč) , 2007 (< 0,2 mil. Kč)

Telefon: +420 773 018 318
+420 608 977 226
Telefon: +420 608 977 226
Telefon: +420 732 241 665
+420 608 977 226