Roman Hudeczek

Naše studio je součástí celosvětové sítě internetových studií, která se specializují na provoz internetových videochatů s erotickým obsahem. Studio s pomocí modelek nabízí svým zákazníkům na placených internetových stránkách relaxaci a zábavu

Naše studio je stabilním a uznávaným partnerem svých zahraničních kolegů. Od dob svých začátků se studio znatelně rozrostlo a svým zaměstnancům nyní nabízí nadstandardní pracovní prostředí a platové podmínky. Přijďte se přesvědčit i Vy.

Cílem naší společnosti není rychlý výdělek na něčí úkor, ale zajištění pravidelného nadstandardního příjmu pro co největší procento našich modelek a tím pádem i náš zisk, který můžeme investovat zpět do společnosti a vytvářet našim modelkám lepší zázemí, poskytovat jim vyšší komfort, zajistit dokonalejší technické podmínky, nabídnout více možností zábavy pro naše klienty a tedy opět více možností výdělku pro naše modelky. Je to jednoduché - spokojené modelky rovná se prosperující společnost a naopak. Naším cílem je v prvé řadě TÝMOVÁ SPOLUPRÁCE se všemi bez rozdílu. Osobní přístup a profesionalita jsou pro nás rozhodující, osobní antipatie, ignorace a nadřazenost u nás místo nemají..

Od roku 2005 naše modelky pracují na multichatu. Použiváme pouze nejlépe placené sítě s velkou klientelou.
Po přečtení těchto stránek jistě budete mít představu, o co při videochatech skutečně jde. Oslovila vás naše nabídka spolupráce? Domluvte si s námi osobní schůzku. Zavolejte nebo nám napište. Schůzka s námi je zcela neformální a nezávazná. Pokud se i přesto cítíte nejistá, vezměte s sebou kamarádku, na schůzce se dozvíte všechno, opravdu všechno, co vás zajímá. Rádi vám ukážeme naše moderní studia, které se nacházi v těchto městech.


OSTRAVA
OPAVA
FRYDEK-MÍSTEK
HAVÍŘOV

logo.jpg

Kontaktní údaje

Adresa:
Šilheřovická 223
74714 Markvartovice
Mapa
GPS:
N 49°54.1009', E 18°14.1801'

Klasifikace ekonomických činností

- Živnost:
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Vznik oprávnění: 31.01.2011
- Obory činnosti:
- -Velkoobchod a maloobchod

Obrat

2011 (< 0,2 mil. Kč) , 2012 (< 0,2 mil. Kč)