AMIBEAUTY - studio zdraví a krásy

www.amibeauty.cz +420 475 511 100

AMIBEAUTY je profesionální studio zdraví a krásy v Ústí nad Labem, které je zaměřeno na oblast tělesné vizáže – body stylingu a relaxace. Disponujeme nejmodernějšími přístroji,službami a poradenstvím. Nabízíme profesionální laserové a radiofrekvenční procedury formování celé postavy. Detoxikaci těla pomocí přístrojové a manuální lymfodrenáže. Procedury kyslíkem – oxygenoterapii. Anticelulitidové programy. Baňkování a Gua Sha. Kinezio a Lymfotaping. Masáže a zábaly. Diagnostiku páteře – PIR, AGR, LTV s odblokováním páteře pomocí měkkých technik. Budeme Vás hýčkat luxusní péčí a kvalitní profesionální německou kosmetikou bez parabenů DR.GRANDEL s hloubkovým čištěním ultrazvukovou špachtlí a radiofrekvenčním neinvazivním liftingem. Rádi vám poradíme s domácí péčí, novými trendy v líčení a barevnou typologií. Líčíme dekorativní kosmetikou ARABESQUE. Prodlužování a zhušťování řas Sexy Lashes, semipermanentní řasenka, trvalá na řasy. Všechny produkty si můžete u nás zakoupit.
Před ošetřením se u nás můžete objednat na bezplatnou konzultaci, prohlédnout studio a nechat si vysvětlit procedury. Náš odborný personál je Vám k dispozici.
Prioritou je klient, který odchází spokojený s nově nabytým sebevědomím a s jistotou, že kvalitní péči žádné tělo neodolá.


analýza pleti, aplikace umělých řas, barvení řas a obočí, depilace cukrovou pastou, formování postavy, kosmetické poradenství, lymfodrenáž, masáž obličeje, krku a dekoltu, ošetření pleti, ošetření celulitidy, oxygenoterapie - inhalace kyslíku, pánské ošetření, prodej kosmetiky, prodlužování řas, program proti stárnutí, trvalá na řasy, ultrazvukové ošetření pleti, úprava obočí, zábaly, zahušťování řas, ayurvédská masáž, baňkování, čokoládová masáž, dornova metoda, havajská masáž Lomi Lomi, Indická masáž hlavy, masáž klasická, masáž lávovými kameny, masáž proti celulitidě, relaxační masáž, sportovní masáž, masáž těla, zad a šije, medová masáž, reflexní masáž, regenerační masáž, rehabilitační masáž, thajská masáž, eshop, prodej kosmetiky, zdravé oleje, barvová typologie, dárkové poukazy, sexy lashex, formování postavy, masáže, zábaly, taping, DR.GRANDEL, ARABESQUE, vibrační plošiny Flabelos, líčení, dámská kosmetika, pánská kosmetika, ultrazvuková špachtle, neinvazivní lifting, odstranění celulitidy, redukce vrásek, strií a podbradku, laserová lipolýza, radiofrekvence, amibeauty, kosmetické studio ústí nad labem, kosmetika ústí nad labem

Kontaktní údaje

Adresa:
Tovární 1378/40
40001 Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum
Mapa
GPS:
N 50°39.4325', E 14°0.432'
Telefon:
+420 475 511 100
 
+420 608 300 148

Rok založení

13.05.1992

Počet zaměstnanců

1 - 5