Saveenergy - stříkané pěnové izolace

www.demilecusa.cz +421 902 286 776

Společnost Saveenergy s.r.o. působí v rámci celého Česka jako autorizovaný distributor pro stříkané pěnové izolace od společnosti Demilec USA. Demilec izolační materiály rady SEALECTION a Heatlok Soy lze využít na izolaci soukromých staveb a také komerčních budov. Distribuujeme také střešní izolace a polyureové izolace Demilec a ochranný nátěr Multigum od společnosti Bitum, které se dokonale přizpůsobí i nerovnému povrchu.

Stříkané pěnové izolace fungují jako hydroizolace, tepelná izolace a parozábrana. Naše "chytrá pěna", která se se při aplikaci dostane i do té nejmenší trhliny, je vhodná jako izolace základů, podlah, stěn, obvodového pláště, krovů, střechy, bazénu nebo i aut a letadel. Naše izolace Vám izolují vše od základů až po střechu.

Naše pěnová izolace je kvalitní, ekologická, šetrná k životnímu prostředí a především energeticky úsporná. Aplikace stříkané pěny je rychlá a vykonávají ji naši speciální školení aplikátoři, kterých najdete po celém Česku - stačí přijít na naši stránku www.saveenergy.cz a dozvíte se více.

Ďalší dôvod, prečo sa rozhodnúť pre nás? Naša striekaná penová izolácia je poskytovaná s doživotnou zárukou!

Kontaktní údaje

Adresa:
Bratislavská 83/10
69145 Podivín
Mapa
GPS:
N 48°49.7428', E 16°50.9375'
Telefon:
+421 902 286 776
 
+421 903 673 346
Fax:
+421 244 887 729

Prodáváme

U nás si můžete zakoupit izolační materiály Heatlok Soy 200, SEALECTION 500, či střešní a polyureové stříkané pěny od Demilec a také Multigum - hydroilozácia a ochranný nátěr od společnosti Bitum.

Vyrábíme

Demilec USA vyrábí ve svých vlastních laboratořích v současnosti nejkvalitnější stříkané pěnové izolace na trhu. Izolační materiály SEALECTION 500 a Heatlok Soy 200 jsou nejen kvalitní, ale i ekologické a energeticky šetrné.

Poskytované služby

Chytrá pěna vyžaduje kvalitní aplikaci. U nás Vám ji spraví speciální školený aplikátor s využitím nejprofesionálnější techniky za nejkratší čas a s doživotní zárukou!

Zajímavosti o firmě

Naše stříkané pěny váš sen o ekologickém a šetrném bydlení na realitu změní! Ďalší dôvod, prečo sa rozhodnúť pre nás? Naša striekaná penová izolácia je poskytovaná s doživotnou zárukou!