DJ Leo Fox

DJ Leo Fox - diskotéka pro každou příležitost. Pro restaurace, vinárny, kluby a hotely široký výběr tanečních pořadů a pro soukromé osoby hudba na večírky, svatební hostiny, narozeninové párty. Dále silvestrovské oslavy, na posvícení, firemní večírky atd. Ozvučení akcí v prostorných sálech i v exteriérech (stadiony, náměstí) -mikrofony na podiu pro více řečníků + reprodukovaná hudba pro doprovod účinkujících umělců, mažoretek, tanečních skupin, artistů apod. Ozvučení politických mítinků.
Působnost okres Rychnov nad Kněžnou, okres Náchod a okres Hradec Králové.
Podroběji:
DISKOTÉKY, DANCE PÁRTY, DISKOTÉKY 80 LET: pro provozovatelé hotelů, restaurací, vináren, klubů, sálů, a pro tělovýchovné organizace apod.

SPECIÁLNÍ POŘADY: široký repertoár DJ Leo Foxe zahraničních i domácích interpretů
(disko i rock od 70 let až po současnost, domácí i zahraniční hudební ikony od 50. let až po současnost, české lidovky a hospodské písně, české i americké Country & Western, latino, reagge, atd.) umožňují vytvoření hudební produkce na míru nejrůznějším skupinám účastníků (věkově, dle zaměření, a nebo pro pokročilé tanečníky).
V nabídce je zejména pořad: „Trsanda při deskách“ ve 4 základních variantách dle využití:
- Taneční zábavy pro starší a pokročilé
- Silvestrovské pořady pro střední generaci
- Hudba pro soukromé oslavy
- Hudba pro svatební hostiny

HUDBA NA SOUKROMÉ OSLAVY: Bude-li soukromá osoba pořádat větší oslavu,
např. oslavu padesátin v pronajatém sále, hospodě, nebo na zahradě, a nebo bude-li pořádat větší grilování, a nebo na svatební hostině v sále, restauraci, či na zahradě, může Vám DJ Leo Fox zahrát v duchu „Trsandy“, nebo ryze ve zvoleném stylu (klasický tanec, diskotéka, country, nebo třeba i ve stylu harmonikáře).
Nabídka platí i pro firemní oslavy pro zaměstnance.

Kontaktní údaje

Adresa:
Na Výšině 3233
58001 Havlíčkův Brod
Mapa
GPS:
N 49°37.026', E 15°34.6113'
Telefon:
+420 606 950 475

Rok založení

10.03.2010

Poskytované služby

- Taneční hudba pro kluby, vinárny, restaurace a hotely. - Pro soukromé osoby: hudba na svatbu, na večírky, narozeninové párty, apod. - Speciální pořady - Dětské karnevaly, hudba na Silvestra, na posvícení apod. - Ozvučení akcí.

Klasifikace ekonomických činností

- Živnost:
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Vznik oprávnění: 10.03.2010
- Obory činnosti:
- -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
- -Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel
- -Poskytování služeb pro rodinu a domácnost

Telefon: +420 606 950 475