MWA - My Way Agency

www.mwa.cz +420 720 210 409

Naší hlavní snahou je zajistit Vaší všestranou spokojenost a nabídnout Vám možnost jak prožít skvělé okamžiky na zajímavých místech s neobyčejnými lidmi.

Jako člen AFS - Asociace Firemních Sportů podporujeme rozvoj firemní kultury, aktivního života a sportovního ducha v podnikatelském prostředí.

Nabízíme tyto služby:
* Outdoorové a zážitkové aktivity
* Vzdělávací a teambuildingové programy
* Environmentální výchova
* Programy pro školy
* Incoming servis pro turisty a cestovatele
* Kongresová turistika
* Catering
* Medializace

MWA je sestavena z mladých a otevřených lidí. Odborníků, profesionálů a nadšenců, kteří tvoří dohromady skvělý tým, ačkoliv nejsou všichni na jednom místě ani v jedné zemi.

Kontaktní údaje

Adresa:
Československé armády 71
54101 Trutnov - Horní Předměstí
Mapa
GPS:
N 50°33.771', E 15°54.1762'
Email:
Telefon:
+420 720 210 409
WWW:

Základní kapitál

200000

Rok založení

23.02.2011

Počet zaměstnanců

1 - 5

Poskytované služby

* Outdoorové a zážitkové aktivity * Vzdělávací a teambuildingové programy * Environmentální výchova * Programy pro školy * Incoming servis pro turisty a cestovatele * Kongresová turistika * Catering * Medializace

Zajímavosti o firmě

Společnost MWA vznikla v roce 2007 jako lyžařská škola s dodatečnou výukou běžečkého lyžování. V roce 2008 byla nabídka rozšířena o letní programy s poskytováním volnočasových a horolezeckých aktivit zejména v oblasti Broumovska. Od roku 2009 se zaměřujeme na profesní rozvoj a rozšiřování našeho týmu. V roce 2011 jsme se stali členem Asociace firemních sportů. Podporujeme tak rozvoj firemní kultury, aktivního života a sportovního ducha v podnikatelském prostředí. Naše profesionální služby a kvalitní zázemí zajišťují širokou nabídku outdoorových aktivit, zážitkových a vzdělávacích programů sestavovaných podle přání zákazníka. Název společnosti My Way Agency se přímo ztotožňuje s přáním klienta, tedy naše cesta je Vaší cestou. Poskytujeme tak maximální svobodu v realizaci Vašich představ. Hlavní snahou MWA je zajistit Vaši spokojenost a spoluvytvářet tak důležité momenty a vzpomínky ve Vašem životě.

Klasifikace ekonomických činností

- Živnost:
- Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti sportovních her,horolezectví a lanových aktivit, lyžování a snowboardingu, potápění, tanečního sportu, powerkitingových sportů, aerobiku a kondiční gymnastiky, turistiky, raftingu, kayakingu, windsurfingu, vodního lyžování, vodní turistiky, surfingu, wakeboardingu, fitness a kulturistiky, wellness, jógy a powerjógy, kickboxu a powerboxu.
- Vznik oprávnění: 23.02.2011
- Živnost:
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Vznik oprávnění: 23.02.2011
- Obory činnosti:
- -Velkoobchod a maloobchod
- -Ubytovací služby
- -Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu
- -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
- -Zprostředkování obchodu a služeb
- -Pronájem a půjčování věcí movitých
- -Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti

Obrat

2011 (< 0,2 mil. Kč) , 2012 (< 0,2 mil. Kč)