TAUERELEKTRO

TAUER ELEKTRO a.s. se postupně stala a je již sedmým rokem největším dovozcem domácích spotřebičů zn. HOTPOINT ARISTON a INDESIT významného světového výrobce Merloni Elettrodomestici (dnes INDESIT Company) do ČR. Od začátku roku 2006 se stala společnost Tauer Elektro a.s. výhradním dovozcem vestavných spotřebičů značky ARISTON. Tato značka je již po několik let nejprodávanější v tomto segmentu v celé Evropě. V roce 2005 byla tato značka v prodejnosti na Evropském trhu číslo 1.

Tauer Elektro a.s. má také ale výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku. Od dalšího evropsky velmi významného výrobce a sice anglické společnosti Morphy Richards. Tento anglický výrobce stejnojmenné značky ma 70ti letou tradici ve výrobě malých kuchyňských spotřebičů. Značka Morphy Rychards je nejprodávanější značka ve svém sortimentu v Anglii a i na Evropském trhu se řadí na přední pozice. Významným partnerem se stala Tauer elektro a. s. a taktéž pro ostatní výrobce a dovozce domácích spotřebičů a elektroniky.

Tauer Elektro a.s. je rovněž výhradní dovozce kuchyňských dřezů a příslušenství značky Astracast, kvalitních nerez odsavačů značky NTAir, drobné elektroniky v podobě domácího vytápění a vysavačů německé značky EIO / EWT a luxusních elektrospotřebičů značky SCHOLTÉS.

TAUER ELEKTRO a.s. dále vytvořila síť více jak 500 odborných prodejců elektra pod názvem TAUER ELEKTRO GROUP, kteří úzce spolupracují v distribuci a prodeji elektrospotřebičů a elektroniky koncovým zákazníkům formou měsíčních akčních nabídek, které obdrží čeští spotřebitelé do svých schránek po celém území České republiky. TEshop.cz je specializovaný obchod se širokým sortimentem elektro v Čechách i na Slovensku. Výrobky vybíráme tak, aby pokryly širokou poptávku ze strany našich zákazníků. V naší nabídce jsou domácí elektrospotřebiče volně stojící i vestavené, žehličky, varné konvice, topinkovače, kávovary, mixéry, kuchyňské roboty, vysavače, elektrické vytápění, kuchyňské baterie a dřezy, spotřební elektronika, televize, LED TV, plazmy, LCD, fotoaparáty, videokamery, DVD přehrávače, domácí kina a široká škála elektro příslušenství. Je možný nákup i na splátky a doprava zdarma. Všechno zboží, které prodáváme, je určeny pro český trh. Nemusíte se proto obávat o záruku, ke zboží jsou totiž dodávány záruční listy platné ve všech autorizovaných servisech v ČR. Denně mění ceny desítek až stovek druhů zboží. Náš obchodní team proškolených zaměstnanců s několikaletou praxí, je připraven Vám odpovědět na dotazy, technické detaily, nebo třeba výběrem zboží. Informační oddělení je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hod. V jiných časech můžete náš tým kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Jsme výhradnímy dovozci zboží značek Hotpoint-Ariston, Morphy Richards, Astracast, NTAir, Glendimplex, Scholtés do ČR. Dále Výhradními prodejci značek Indesit, LG. Produkty těto značek bereme přímo od výrobce.

Kontaktní údaje

Adresa:
Věry Junkové 66
53003 Pardubice - Studánka
Mapa
GPS:
N 50°2.2435', E 15°48.3003'

Rok založení

03.11.2009

Prodáváme

V naší nabídce jsou domácí elektrospotřebiče volně stojící i vestavené, žehličky, varné konvice, kávovary, mixéry, kuchyňské roboty, vysavače, elektrické vytápění, kuchyňské baterie a dřezy, spotřební elektronika, LCD, LED a plazmové TV, DVD a další.

Poskytované služby

Externí doprava společností Toptrans nebo osobní odběr. Platba dobírkou nebo bankovním převodem. Je možný nákup i na splátky a u vybraného sortimentu doprava zdarma. S dotazy, technickými detaily, nebo výběrem zboží Vám pomůže náš informační servis.

Zajímavosti o firmě

Naše úspěšná česká společnost provozující internetový obchod www.teshop.cz, TAUERELEKTRO a.s., byla založena již v roce 1999. Od samého počátku je zaměřena na prodej elektroniky a elektrospotřebičů pro domácnost. V roce 2010 jsme získali Certifikát "Ověřeno zákazníky". TAUER ELEKTRO a.s. se vedle importu, exportu a velkoobchodní činnosti zabýbá také maloobchodním prodejem. Vlastní 12 maloobchodních prodejen. TAUER ELEKTRO a.s. z části vlastní a z části má v pronájmu celkem 7000m2 skladových prostor v České republice. Jsme výhradnímy dovozci zboží značek Hotpoint-Ariston, Morphy Richards, Astracast, NTAir, Glendimplex, Scholtés do ČR. Dále Výhradními prodejci značek Indesit, LG. Produkty těto značek bereme přímo od výrobce. Všechno zboží, které prodáváme, je určeny pro český trh. Nemusíte se proto obávat o záruku, ke zboží jsou totiž dodávány záruční listy platné ve všech autorizovaných servisech v ČR. Denně mění ceny desítek až stovek druhů zboží. Monitorujeme ceny konkurence a naše ceny upravujeme tak, abyste spotřební elektroniku a příslušenství nakoupili v našem obchodě co nejvýhodněji. TEshop.cz je specializovaný obchod se širokým sortimentem elektro v Čechách i na Slovensku. Výrobky vybíráme tak, aby pokryly širokou poptávku ze strany našich zákazníků. V naší nabídce jsou domácí elektrospotřebiče volně stojící i vestavené, žehličky, varné konvice, topinkovače, kávovary, mixéry, kuchyňské roboty, vysavače, elektrické vytápění, kuchyňské baterie a dřezy, spotřební elektronika, televize, LED TV, plazmy, LCD, fotoaparáty, videokamery, DVD přehrávače, domácí kina a široká škála elektro příslušenství. Je možný nákup i na splátky a doprava zdarma. Náš obchodní team proškolených zaměstnanců s několikaletou praxí, je připraven Vám odpovědět na dotazy, technické detaily, nebo třeba výběrem zboží. Informační oddělení je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hod. V jiných časech můžete náš tým kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Klasifikace ekonomických činností

- Živnost:
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Vznik oprávnění: 16.08.2010
- Obory činnosti:
- -Zprostředkování obchodu a služeb
- -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
- -Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti

Obrat

2009 (< 0,2 mil. Kč) , 2010 (< 0,2 mil. Kč) , 2011 (0,2 - 0,4 mil. Kč) , 2012 (0,2 - 0,4 mil. Kč)