M.B.KERAMIKA spol. s r.o.

www.mbkeramika.cz +420 548 211 284

Společnost M. B. Keramika nabízí svým zákazníkům prvotřídní služby v oblasti obkladů, dlažeb a kompletního koupelnového vybavení. Ať už hledáte kvalitní dlažbu k venkovnímu bazénu, dlažbu na terasu, moderní obklady a dlažby do interiéru nebo plánujete celkovou rekonstrukci koupelny a hledáte obklady a dlažby luxusní nebo ekonomické, M. B Keramika vám nabídne velmi široký sortiment, odborné poradenství ohledně výběru ideálních produktů právě pro vás a doporučíme vám i zkušeného řemeslníka, který vaši realizaci dotáhne do zdárného konce. Samozřejmostí je i vizualizace Vaší koupelny, kterou pro vás rádi připravíme. Pod jednou střechou tu najdete nejen klasické, designové i luxusní obklady a dlažby, ale i sanitární keramiku, vany, koupelnové doplňky a nábytek, ale i inspirace pro váš domov.

Vedle běžných obkladů a dlažeb nabízíme i velkoformátové obklady a dlažby, dlažby imitující dřevo, mramor či jiné materiály, luxusní obklady a dlažby značek Versace a Valentino, které z vašeho domova udělají výjimečné místo. S námi si můžete vybavit nejen koupelnu od A do Z. Specialisty jsme také na dodávku dlažeb na terasy a dlažeb kolem bazénů. Rádi také zodpovíme vaše dotazy a poradíme s přípravou nebo realizací přestavby či rekonstrukce.

Kromě Brna mohou zákazníci navštívit naše koupelnová studia ve Znojmě, Svitavách, Prostějově a Přerově. Mimoto je náš sortiment obkladů a dlažeb dostupný v partnerských prodejnách ve Zlíně, Břeclavi, Bzenci, Hodoníně, Třebíči, Praze, Kladně nebo Karlových Varech.

transparent-logo-oriznute.png

Kontaktní údaje

Adresa:
U Svitavy 1169/7
61800 Brno - Černovice
Mapa
GPS:
N 49°10.357', E 16°38.0818'
Telefon:
+420 548 211 284

Rok založení

1991

Prodáváme

V první řade u nás najdete kvalitní služby a poradenství s výběrem správné dlažby nebo obkladů do Vašeho domova. Ze zboží nabízíme: obklady a dlažby do interiéru pro koupelny, kuchyně, obývák, vstupní halu. Do exteriéru dlažbu na terasu, nebo k bazénu či obklady na fasády. Najdete u nás i sanitární keramiku, koupelnové doplňky a nábytek nebo, spárovací hmoty či jinou chemii.

Poskytované služby

Poradenství s výběrem obkladů a dlažeb Vizualizace koupelen

Veronika Tomagová
Marketing