PSI-KRMIVO.cz - eshop s krmivem pro psy a kočky

www.psi-krmivo.cz +420 603 286 909

Internetový obchod pro chovatele psů, koček a ostatních domácích zvířat. V eshopu nabízíme suchá granulovaná krmiva značek Calibra, Eukanuba, Purina Pro Plan, Nutram, K-9, Royal Canin, Bosch a jiné. Krmivo pro psy a kočky je v kvalitě vyšší střední třídy, prémiové a superprémiové. Dále můžete vybírat online z chovatelských potřeb - granule, obojky, vodítka, pamlsky, pelechy, hračky, oblečky, postroje a další výbavu pro zdárný chov psa, kočky a jiných domácích mazlíčků. Prodáváme prémiová a super prémivá krmiva pro psy a kočky. Online obchod s krmivy pro domácí zvířata. Suchá granulovaná krmiva značek Calibra, Eukanuba, Purina Pro Plan, K-9, Nutram, Bosch, Royal Canin a další značky pro štěňata, dospělé psy, psy seniory i více aktivní či alergické nebo s nadváhou. Suché granule několika značek pro psy a kočky. Špičková kompletní krmiva pro štěňata, dospělé, psy seniory, problémy s nadváhou i pro psy s alergií. Misky na psí krmivo, pelechy, vodítka, obojky a oblečky pro malé, střední i velké psy. Online obchod chovatelskými potřebami a krmivem pro psy, kočky a ostatní domácí zvířata. Základní rozdíl mezi kategoriemi není v tom, že krmivo kategorie "Ekonomy" by měly méně vitaminů nebo něčeho podobného. Základní výživářské hodnoty jsou již dané a neměnné. Základní rozdíl ale je v obsahu energie. Ze 100g ekonomického krmiva zvíře získá určité množství energie, ze 100g prémiového krmiva získá více a ze 100g superprémiového krmiva nejvíce. Je to dáno skladbou vstupních surovin. Pro jednoduchost se to dá přirovnat k tomu, když si večer dáme hovězí steak, tak ho trávíme až do rána, kuřecí maso strávíme rychleji a po rybě máme za chvíli i hlad, protože je nejlehčeji stravitelná.
Jednotliví výrobci krmiv se snaží mít některou značku v každé z těchto kategorií. Každý chovatel si pak může vybrat, podle svých možností. U prověřených značek receptury z jednotlivých kategorií splnují požadavky, co se týká hladiny vitaminu, vyváženosti minerálních látek a pod. Krmiva těchto firem jsou ve všech kategoriích kompletní a pokrývají všechny požadavky na zdravou výživu. Hlavním rozdílem mezi kategoriemi je obsah energie, kterou zvíře získá ze stejného množství krmiva. Toho se dosahuje používáním surovin, které mají lepší stravitelnost. Např. drůbeží maso je stravitelnější než hovězí. Takže ze 100g krmiva ekonomické řady získá pes méně energie než ze 100g prémiového krmiva a zde zase méně než ze 100g super prémiového krmiva pro psy. Celá výživa je o získávání energie a pokud používáme kvalitní značky, které obsahují všechny potřebné jednotlivé živiny. Takže, pokud mám doma psa, který je jenom můj kamarád a chodíme spolu na procházky, tak by mu mělo stačit krmivo z řady Ekonomy. Pokud mám psa aktivnějšího nebo např. psa s dlouhou srstí (na jejíž produkci je potřeba hodně energie), pak bych měl sáhnout po prémiové řadě. Jestliže se se psem zabývám služební či sportovní kynologií (agility, canisterapie, coursing, aj.), pak jsou na místě superprémiová krmiva. Superprémiová krmiva splňují nejvyšší požadavky na výkon, mají nejvyšší stravitelnost, používají se u velmi zatížených zvířat ve služební a sportovní kynologii.
Receptury obsahují hodně dalších přídavných složek, které podporují zdraví některých orgánů.
Krmiva v této kategorii mají stravitelnost nad 90%.
Čím vyšší kategorie, tím je většinou vyšší cena za kilogram krmiva, ale také roste stravitelnost a tím se snižuje množství krmiva na den. Takže „drahost“ je poměrně relativní, protože u dražších krmiv spotřebujeme menší množství krmiva na den. Prémiová krmiva splňují požadavky ne jenom na základní živiny, ale pokrývají i jednotlivá stádia života, která jsou náročnější na energii a živiny jako je březost, laktace, produkce delší srsti, výstavnictví apod. Mívají dodávané i některé látky na podporu zdraví srsti, zubů, kloubů apod. Krmiva v této kategorii mají stravitelnost od 80% do 90%. Krmiva ekonomická mají za úkol pokrýt základní potřeby organismu bez větších nároků na energii. Granule jsou vhodné pro zvířata, která jsou chována doma, jako naši společníci. Krmiva v této kategorii mají stravitelnost do 80%. Základní ukazatel kvalitních a seriózních značek je to, jestli za nimi stojí nějaké výzkumné veterinární centrum. Veterinární centa jsou dobrým vodítkem pro kvalitu značek, protože by neriskovala svoji reputaci kvůli nějaké levnější značce či krátkodobému zisku. Dalším dobrým vodítkem je celkové množství prodaného krmiva ve světě. Pokud někdo prodává dlouhodobě velké objemy krmiv, pak to znamená, že dlouhodobě jsou s touto recepturou majitelé spokojeni a zvířata danou recepturu dlouhodobě dobře přijímají. Nezanedbatelným vodítkem je otevřenost firmy a přístupnost informací o recepturách, o vstupních surovinách apod.

logo.jpg

Kontaktní údaje

Adresa:
Nová Ves v Horách
43545 Nová Ves v Horách 200
Mapa
GPS:
N 50°36.011', E 13°28.3437'
Telefon:
+420 603 286 909

Rok založení

20.01.2004

Prodáváme

psí krmivo i pro kočky a ostatní domácí zvířata, suché granule pro pejsky a kočičky, chovatelské potřeby.

Vyrábíme

Zajišťujeme prodej potřeb pro chovatele domácích zvířat jako jsou psi, kočky, koně, králíci, morčata apod. Dodáváme krmiva, granule, pamlsky, doplňky stravy a vitamíny, konzervy a kapsičky, těstoviny a další stravu pro chovná zvířata.

Poskytované služby

Zajišťujeme rozvoz chovatelských potřeb a krmiv pro psy, kočky a jiná zvířata po Litvínově a okolí.

Zajímavosti o firmě

Prodej suchých granulovaných krmiv od českých a světových výrobců.

Klasifikace ekonomických činností

- Živnost:
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Vznik oprávnění: 01.02.2004
- Obory činnosti:
- -Výroba a zpracování skla
- -Sklenářské práce, rámování a paspartování
- -Zprostředkování obchodu a služeb
- -Velkoobchod a maloobchod
- -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
- -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení

Obrat

2004 (< 0,2 mil. Kč) , 2005 (0,2 - 0,4 mil. Kč) , 2006 (0,5 - 0,9 mil. Kč) , 2007 (0,2 - 0,4 mil. Kč) , 2008 (< 0,2 mil. Kč) , 2011 (< 0,2 mil. Kč) , 2012 (< 0,2 mil. Kč)

Telefon: +420 602 515 638
Telefon: +420 603 286 909