Pavel Blažek, balicí stroje s. r. o.

www.jb.cz +420 317 844 666

BLAŽEK je přední výrobce vertikálních automatických balicích strojů i kompletních balicích linek a dodává do celého světa. Specializuje se na konstrukci a výrobu balicích strojů, manipulační techniky a dalšího příslušenství (dávkovače na sypké i tekuté produkty, dávkovací pumpy, doplňovací a výstupní dopravníky a mnoho dalšího) pro jednoporcová balení do sáčků stick (tyčkové), tetraeder (pyramidové) nebo Tstix (speciální balení pro čaj). Balicí stroje jsou vhodné pro balení sypkých (cukr, sůl, káva, instantní smetana, čaj atd.), tekutých (kečup, dresinky, hořčice, majonéza, med apod.) nebo i pro produkty nepotravinářského původu (dřevěné pelety, drogerie atd.).
Na prvním místě je u nás vždy spokojenost zákazníka a kvalita našich vyrobených balicích strojů. Volíme individuální přístup k zákazníkovi a řešíme jeho specifické požadavky, nabídky připravujeme zákazníkovi „na míru“ podle jeho požadavků, přání a potřeb.
Poskytujeme dodávku, montáž i servis našich balicích strojů a příslušenství v záruční i pozáruční době, výrobu náhradních dílů a přestavby balicích strojů (jiný formát, jiný počet tubusů).
Balicí stroje nabízíme v několika řadách ABM EN, ABM DeN, ABM D, ABM N, MPB, PBMX, ABG, ABK, AMT. Vždy rádi doporučíme vhodný typ balicího stroje pro požadovaný balený produkt.
Automatické balicí stroje jsou řízeny řídicím systémem značky Siemens a jejich pohon je elektropneumatický. Balicí stroje je možné dodat kompletně v nerezovém provedení pro balení potravin.
Bližší informace o automatických balicích strojích Blažek naleznete na naší internetové prezentaci www.jb.cz, poptávky a dotazy zasílejte na email [email protected]
Automatické balicí stroje
ABM EN – vysoce výkonné, spolehlivé, plně automatizované, vícetubusové balicí stroje s elektropneumatickým pohonem vhodné pro balení sypkých, kusových i tekutých produktů do tyčkových sáčků STICK. Max. výkon je 70 cyklů/min. Lze kombinovat s dalším volitelným příslušenstvím. Sáčky se vytváří z nekonečné role teplem svařitelné fólie. Ta je rozřezávána na jednotlivé pásky (u vícetubusových balicích strojů), které následně prochází tvarovací částí a poté jsou podélně uzavírány. Pomocí příčných čelistí jsou sáčky příčně uzavírány a vestavěným nožem odděleny. Sáčky spadávají na odsunový dopravník, který je dopravuje k další manipulaci. Pohon balicího stroje je elektropneumatický.
ABM DeN – výkonné a spolehlivé vertikální balicí stroje střední třídy vhodné pro jednoporcové balení rozmanitých druhů práškových, granulovaných i tekutinových produktů do tyčkových sáčků Stick a dle požadovaného produktu je vybaven vhodným typem dávkovače. Řídicí systém zajištuje snadno a rychle uživateli spravovat veškerá nastavení balicího stroje. Max. výkon 65 cyklů/min. Lze kombinovat s dalším volitelným příslušenstvím. Sáčky se vytváří z nekonečné role teplem svařitelné fólie, která je rozřezávána na jednotlivé pásky (u vícetubusových balicích strojů), které následně prochází tvarovací částí a poté jsou podélně svařovány. Příčné čelisti sáčky příčně svařují a vestavěný nůž je odděluje. Sáčky poté padají na výstupní dopravník, který je přepravuje k další manipulaci (krabičkování, balení apod.).
ABG-3 – spolehlivé jednotubusové balicí stroje jsou určeny pro objemnější balení sypkých a kusových materiálů (např. dřevěné pelety, mouka) do PE folie. Obaly se vytváří z ploché fólie, jež obepíná tubus přes tvarovací límec. Folie se po délce uzavírá podélnou svařovací čelistí, čímž vytváří hadici. Tubusem je plněn produkt do vzniklé hadice se dnem, kde po posunutí o potřebnou délku dojde k uzavření a odstřihnutí sáčku příčnými čelistmi. Pohon balicího stroje je elektro-pneumatický. Lze zkombinovat s dalším volitelným příslušenstvím.
AMT - vysoce výkonné (až 70 cyklů/min) automatické vertikální vícetubusové balicí stroje jsou určené pro jednoporcové balení rozmanitých druhů sypkých práškových nebo granulovaných produktů i tekutin do pyramidových sáčků TETRA nebo tyčkových sáčků STICK. Atraktivní tvar pyramidových sáčků vzniká tak, že dva páry příčných čelistí uzavírají sáčky střídavě po 90° a vytváří sáček trojúhelníkového tvaru, sáčky jsou příčně uzavírány a vestavěným nožem odděleny. V závislosti na typu baleného produktu je balicí stroj vybaven vhodným typem dávkovacího zařízení. Řídicí systém zajištuje snadno a rychle uživateli spravovat veškerá nastavení balicího stroje. Lze zkombinovat s dalším volitelným příslušenstvím.
ABM D – základní řada spolehlivých vícetubusových balicích strojů určena k balení rozmanitých druhů sypkých produktů (cukr, sůl, káva, koření) i tekutých produktů (kečup, olivový olej apod.) do tyčkových sáčků STICK. Lze zkombinovat s dalším volitelným příslušenstvím.

Kontaktní údaje

Adresa:
Václavské náměstí 799/48
11000 Praha - Nové Město
Mapa
GPS:
N 50°4.8312', E 14°25.6414'
Telefon:
+420 317 844 666
Fax:
317 844 666
WWW:

Otevírací doba Otevřeno

Po: 06:00 - 16:00
Út: 06:00 - 16:00
St: 06:00 - 16:00
Čt: 06:00 - 16:00
Pa: 06:00 - 16:00
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Základní kapitál

200000

Rok založení

26.03.2011

Počet zaměstnanců

25 - 49

Prodáváme

Automatické vertikální balicí stroje, dávkovací zařízení, doplňovací a výstupní dopravníky, datumovací zařízení, další příslušenství.

Vyrábíme

Automatické vertikální balicí stroje vhodné na balení rozmanitých sypkých i tekutých, potravinářských i nepotravinářstkých produktů.

Poskytované služby

konstrukce, výroba, montáž, servis záruční i pozáruční, výroba náhradních dílů.

Zajímavosti o firmě

Více než 100letá tradice rodinné firmy BLAŽEK sahá až do roku 1908, kdy ji založil Josef Blažek. V roce 1951 byla historie firmy na dobu 40 let přerušena a znovu obnovena vnukem Josefa Blažka Josefem v roce 1991. V roce 2011 ji převzal pravnuk Pavel Blažek a v roce 2012 společnost představila svou novou identitu.

Klasifikace ekonomických činností

- Živnost:
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Vznik oprávnění: 26.03.2011
- Obory činnosti:
- -Výroba strojů a zařízení
- -Velkoobchod a maloobchod
- -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
- -Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

Obrat

2011 (30 - 59 mil. Kč) , 2012 (38 mil. Kč)

Email: zc.bj@selas
Telefon: +420 317 844 666
Telefon: +420 317 844 666