Expert Dev, s.r.o. - tvorba webových stránek, SEO, marketing a sociální sítě, grafika, CRM Zlín

Jsme mladý a sehraný tým profesionálů, který společně navrhuje a realizuje komplexní webové řešení pro naše stálé i nové klienty. Naším cílem je nabídnout vám co nejvíce služeb, které významně přispějí k vašemu úspěšnému podnikání, vyšším ziskům, snížení nákladů, udělají váš web nebo e-shop skutečně atraktivním a zaujmou nové klienty.

Máme zkušenosti nejen s nejmenšími podnikateli, kteří pracují jako jednotlivci, ale i s většími firmami, jež potřebují komplexnější řešení. Umíme vytvořit jak statický web, tak i strukturovanou a dynamickou webovou stránku, která bude reprezentovat vaše podnikání. Navrhneme to nejefektivnější IT řešení právě pro vás. Poradíme si i s reklamou a propagací vaší společnosti, značky nebo produktu. Zvládneme připravit firemní logo i složitější grafické práce podle vašeho přání. Díky naší flexibilitě napíšeme také PR texty, které vás posunou na přední pozice internetových vyhledávačů a zviditelní na sociálních sítích. Ani pravidelná správa sociálních sítí, blogů nebo PR komunikace nám není cizí.

Ať už budete chtít využít jakoukoli naši službu, vždy si můžete být jisti naším profesionálním přístupem a zároveň přátelskou komunikací. Na vaše přání a potřeby klademe maximální důraz, představují pro nás nedílnou součást úspěšně dokončené spolupráce. Proto nejprve vše důkladně společně probereme a ujasníme si vaše očekávání. Jedině s vaší pomocí se totiž dopracujeme k tomu nejlepšímu výsledku. Klademe vysoký důraz na dodržování termínů!

Nezáleží na tom, zda právě začínáte, nebo je vaší touhou expandovat. S nadšením pracujeme pro všechny, kdo neponechávají svůj úspěch náhodě.

expert-dev-logo-nepruhledne-1-.png

Kontaktní údaje

Adresa:
třída Tomáše Bati 87
76001 Zlín
Mapa
GPS:
N 49°13.5546', E 17°40.5175'
Telefon:
608 657 280

Otevírací doba Právě je zavřeno

Po: 08:00 - 18:00
Út: 08:00 - 18:00
St: 08:00 - 18:00
Čt: 08:00 - 18:00
Pa: 08:00 - 18:00
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Rok založení

13.09.2019

Klasifikace ekonomických činností

- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Zprostředkování obchodu a služeb
- Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
- Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
- Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
- Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
- Testování, měření, analýzy a kontroly
- Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
- Fotografické služby

Jiří Nevařil
Jednatel společnosti
Telefon: +420 608 657 281