naBOSo.cz

Nejširší výběr bosých bot v České republice na jednom místě. Možnost vyzkoušení a zaplacení barefoot obuvi na kamenné pobočce. 100% záruka vrácení peněz u nového a originálně zabaleného zboží. Velkoobchodní zastoupení značek Angles Fashion, Aparso, Earth Runners, Feelmax, Freet, Magical Shoes, Kigo, Magical Shoes, Sockwa, Sole Runner, Tune, Zaqq, ZeaZoo Kids.

Kontaktní údaje

Adresa:
Jaselská 464/38
16000 Praha - Bubeneč
Mapa
GPS:
N 50°5.928', E 14°24.0102'
E-shop:

Rok založení

18.03.2015

Počet zaměstnanců

6 - 9

Prodáváme

Nejširší výběr bosých bot pro dospělé a děti v na jednom místě. Možnost vyzkoušení a zaplacení barefoot obuvi na kamenné pobočce a bohatý doplňkový sortiment. 100% záruka vrácení peněz u nového a originálně zabaleného zboží. Velkoobchodní zastoupení značek Angles Fashion, Aparso, Earth Runners, Feelmax, Freet, Magical Shoes, Kigo, Magical Shoes, Sockwa, Sole Runner, Tune, Zaqq, ZeaZoo Kids.

Poskytované služby

Lekce chodidla a chůze, Lekce běhu, Lekce automasáž chodidel, Lekce fasciální terapie, Barefoot dílna, Akce pro děti, Kondiční trénink, Turistika naboso

Naše další činnosti

Světlo pro Svět - Light for the World je dobročinná organizace, která podporuje zrakově i jinak postižené lidi z rozvojových oblastí v nejchudších zemích Afriky, kde až 80-ti % nevidomých je možné lehkým zákrokem navrátit zrak. Noste i Vy světelně žluté trika Světla a podpořte tento celosvětový projekt! Srdcerváči upozorňují na zbytečné předsudky spojené se zaměstnáváním osob se zdravotním postižením (OZP), přispějte projektu návštěvou naší kliniky i Vy! Ponožkopes je unikátní projekt přibližujícím dětem a široké veřejnosti pomoc asistenčního psa v životě hendikepované osoby a zároveň možnost pomoci netradiční formou výcviku psích asistentů. Koupí ponožkového psa věnujete celou částku na výcvik asistenčních psů pro vozíčkáře. Děkujeme za Vaši pomoc! Vlastní cestou je nestátní nezisková organizace, která vznikla v roce 2002 jako dlouhodobý projekt, jehož posláním je zapojování lidí se zdravotním postižením a jiným znevýhodněním do společnosti. Posláním neziskové organizace Vlastní cestou je inkluze lidí se zdravotním postižením do společnosti. Vlaďka Botlíková a její projekty cvikypronohy.cz dělají zázraky krůček po krůčku každým dnem. Vlaďka je školitelkou zdravého pohybu, již 30 let předává lidem umění sebeléčby pohybem a naučí i vás, jak se zbavit bolestí (nejen) nohou a opět si užívat zdravé tělo a lehký krok, tak neváhejte a navštivte ji s kódem naboso s 5% slevou, těší se na vás! Bosá turistika úspěšně vyvrací mýty o ztvrdlé kůži na chodidlech, pořezaných nohách, problémech s páteří, infekcích a nemocných ledvinách, neboť sami jsme po mnoha letech bosého chození živým důkazem pravého opaku. Připojte se k výletu do přírody nebo k chůzi po střepech či žhavém uhlí. Turistika naboso: "Zcela upřímně si myslím, že kdyby někdo jen tak nasazoval boty nějakým zvířatům a ta zvířata by z toho měla takové potíže, jako mají lidé ze své obuvi, tak by ochránci zvířat určitě hodně fialověli a prosadili by do zákonů patřičné zákazy." Prostor studio Arha slouží ke znovunabytí rovnováhy a energie k tomu, abyste mohli být dobře sami sebou. Zdraví, s dobrým pocitem a energií pro dělání toho, co si přejete. Arha nabízí cvičení a terapie (jóga, taichi, ...) pro děti i dospělé vedené týmem kvalifikovaných odborníků v čistém prostředí plným pozitivní energie. Typologie duše je úžasné obohacení života a nejlépe Vám ho zprostředkuje Benodis. Dopřejte si i Vy nový úhel pohledu na životní záležitosti a krásné životní probuzení!

Klasifikace ekonomických činností

- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Zprostředkování obchodu a služeb
- Velkoobchod a maloobchod
- Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
- Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti

Andrea Kůstková
majitelka
Telefon: +420 604 615 764
Petr Hanák
Velkoobchod
Email: zc.osoban@b2b
Telefon: +420 731 102 724
Lukáš Findeis
expedice objednávek
Telefon: +420 735 076 699
Martina Steinhartová
Reklamace