Euvit, s.r.o. – Angličtina bez biflování online metodou Imitum

Angličtina online představuje skupinu internetových kurzů, které lze studovat na počítači nebo notebooku. Tyto kurzy jsou určeny pro všechny samouky, kteří se potřebují naučit dobře anglicky nebo si chtějí svoji angličtinu zdokonalit. Všechny tyto kurzy jsou připraveny metodou Imitum – tedy výukou bez biflování.

ABBlogo1024x1024transparent.png

Kontaktní údaje

Adresa:
Klimentská 1216/46
11000 Praha - Nové Město
Mapa
GPS:
N 50°5.5191', E 14°26.0261'

Prodáváme

Kurz běžné anglické konverzace - provede vás od představování, přes první rande až po hádku manželů. Je to také skvělá příprava k ústním i písemným zkouškám pro studenty středních a vysokých škol. Kurz angličtiny je chytrou investicí do vaší kariéry. Bonusové lekce jsou zaměřené na výslovnost a nepravidelná slovesa. Kurz obchodní angličtiny - vhodný nejen pro firemní vzdělávání zaměstnanců, ale pro každého, kdo se ve svém podnikání s angličtinou setkává. Tematicky pokrývá široké spektrum pracovních činností nižšího, středního i vyššího managementu a rozvoje osobnosti. Angličtina pro děti - kurz je určen pro žáky 1. stupně základních škol. Rozšiřuje znalosti získané ve vyučování a podporuje správnou výslovnost. Děti v kurzu poslouchají jen rodilé mluvčí. Jako dárek je ke kurzu přidán i bonus se slovní zásobou, kterou děti potřebují při ovládání počítače nebo hraní počítačových her.

Vyrábíme

Internetové kurzy angličtiny - všechny tyto kurzy připravili rodilí mluvčí. Jednotlivé lekce pokrývají svým obsahem různé životní situace. Tím se výuka stává nejen praktická, ale i zábavná.

Poskytované služby

Metoda vychází z přirozeného způsobu učení napodobováním (latinsky imitatio = napodobení). Podle vědeckých poznatků je tato metoda mnohem efektivnější než klasické biflování slovíček a gramatiky. Metoda Imitum vyučuje jazyky stejným způsobem, jako se děti učí svoji mateřštinu. Proto se touto metodou dokáže naučit cizí jazyk opravdu každý. Metoda Imitum vás naučí anglicky rozumět, mluvit i myslet zároveň.