CK ACTIVE TOUR

www.activetour.cz +420 607 576 313

ACTIVE TOUR, s.r.o. je cestovní kancelář v České republice zaměřující se na aktivní dovolenou. Pořádáme zájezdy do celého světa a specializujeme se na cyklozájezdy,tréninkové cyklistické kempy, fotografické kurzy a relaxační jógové pobyty. Těšíme se na vás.

profil-cestovka-mini.jpg

Kontaktní údaje

Adresa:
Horní Podluží
40757 Horní Podluží 288
Mapa
GPS:
N 50°52.9574', E 14°34.3362'
Telefon:
+420 607 576 313

Rok založení

02.09.2016

Poskytované služby

Poznávací zájezdy do celého světa, cyklistické a turistické zájezdy, fotografické kurzy, relaxační jógové pobyty a mnoho dalšího..

Zajímavosti o firmě

CK ACTIVE TOUR je cestovní kancelář zaměřující se na aktivní dovolenou. Cestovní kancelář pořádá zájezdy po celé Evropě a specializuje se na vysokohorskou turistiku, cyklozájezdy, tréninkové kempy, fotografické a relaxační kurzy. Zakladateli jsou Mgr. Jan Novota trenér, pedagog a úspěšný sportovec, který se od roku 2011 věnuje jarním cyklokempům na Mallorce a v dalších destinacích Evropy a Ing. Jiří Stránský, profesionální fotograf, který své foto kurzy pořádá již od roku 2010 po celém světě. Svým přístupem k životu jsou oba velmi aktivními lidmi, jejichž hlavní zálibou je poznávání nádherných míst po celém světě. Nabízí zájezdy pro rodiny s dětmi, pro starší klienty, firmy, školy, pro hobby či výkonnostní sportovce. Specializuje se na: - poznávací zájezdy do celého světa - rodinné zájezdy - cyklozájezdy pro všechny výkonnostní úrovně klientů - tréninkové kempy pro závodníky - výukové kurzy - fotokurzy pod vedením profesionálního fotografa - teambuildingové kurzy pro firmy, školy, skupiny, - relaxační kurzy - jóga, zdravá výživa,... - vysokohorskou turistiku - vodáctví a jiné outdoorové aktivity

Naše další činnosti

Cyklistický klub - ACTIVE TOUR CYCLING TEAM, čítající více než 30 nadšených sportovců, včetně mistrů světa v MTBO či mistrů republiky v dalších disciplínách.

Klasifikace ekonomických činností

- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.
- Provozování cestovní kanceláře
- Velkoobchod a maloobchod
- Fotografické služby
- Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu
- Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
- Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
- Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti