Požární služby Kalen s.r.o.

www.kalen.cz +420 602 877 149

Naše firma se specializuje na revize hasicích přístrojů a požárních hydrantů. S postupem času jsme rozšířili naše služby. V současné době vám nabízíme revize hasicích přístrojů, požárních hydrantů, dveří a klapek.
Provádíme kompletní opravy hasicích přístrojů, drobné instalatérské práce a odbornou montáž hasicích přístrojů a požárních hydrantů.
Jsme odbornou firmou na aplikaci požárních materiálů firmy Promat,Intumex (ucpávky, prostupy atd.) a firmy ADOR (protipožární uzávěry)Prodáváme nové hasicí přístroje, požární hydranty,hlásiče požáru,detektory CO a mnoho dalšího zboží souvisejícího s požární ochranou.

Kontaktní údaje

Adresa:
Jaurisova 515/4
14000 Praha - Michle
Mapa
GPS:
N 50°3.5644', E 14°26.9427'
Email:
Telefon:
+420 602 877 149

Rok založení

2008

Prodáváme

Hasicí přístroje hydranty detektory kouře detektory oxidu uhelnatého (CO) hlásiče požáru požární dveře

Vyrábíme

Revize hasicích přístrojů revize hydrantů aplikace požárních prostupů revize požárních ucpávek revize požárních dveří revize požárních klapek revize požárních hlásičů

Poskytované služby

Revizní činnost v požární ochraně staveb. Doprava do 3,5t.

Klasifikace ekonomických činností

- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Silniční motorová doprava: - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče