Celesta Praha, z. ú.

Pro seniory v Praze a okolí zabezpečujeme SENIOR TAXI k zajištění nákupu, návštěvy lékaře, přátel apod. Poskytneme též doprovod. Dále nabízíme zkušené a proškolené společníky/společnice k seniorům. Rozsah služby závisí na přání klienta. Společník/společnice poskytne klientovi podporu při každodenním zvládání péče o vlastní osobu a chod domácnosti, doprovod k lékaři, na procházky, společenskou akci, na nákup, hraní společenských her, trénování paměti, předčítání knih, pomoc při péči o domácí mazlíčky aj. Napište nám nebo zavolejte, rádi Vám podáme potřebné informace. Kontakt: [email protected], Tel.: 602 421 247 – Ing. J. Toufarová. Na našich stránkách www.celestapraha.cz naleznete také Dárkový poukaz na služby pro seniory.

Kontaktní údaje

Adresa:
Kubelíkova 1477/17
13000 Praha - Žižkov
Mapa
GPS:
N 50°4.9193', E 14°26.8547'
Telefon:
602 421 247

Působnost

Hlavní město Praha

Rok založení

28.11.2015

Klasifikace ekonomických činností

- Doplňkovou činností Ústavu jsou: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Obory činnosti: a) zprostředkování obchodu a služeb; b) velkoobchod a maloobchod;c) poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných posudků a studií;d) provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí;e) poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu;f) poskytování služeb pro rodinu a domácnost;g) ubytovací služby;h) výroba, obchod a služby jinde nezařazené.
- Zprostředkování obchodu a služeb
- Velkoobchod a maloobchod
- Ubytovací služby
- Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
- Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
- Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu
- Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
- Výroba, obchod a služby jinde nezařazené

Ing. Jana Toufarová
koordinátorka služby