7Finance s.r.o.

Rychlá půjčka před výplatou do 300.000 Kč - nebankovní půjčka, vyhledáme pro Vás výhodné nebankovní půjčky ihned po zadání Vašich údajů do formuláře. Výjimkou není ani první půjčka zdarma, kterou mohou získat v některých případech i problémoví klienti. Stačí odeslat žádost o půjčku, my vše zařídíme.

Kopie-souboru-banery-seznam300-x-250.png

Kontaktní údaje

Adresa:
Kaprova 42/14
11000 Praha - Staré Město
Mapa
GPS:
N 50°5.2725', E 14°25.0998'

Rok založení

25.04.2016

Zajímavosti o firmě

Vítejte na našich webových stránkách Půjčíme Vám, kde lze rychle a jednoduše získat výhodné Půjčíme Vám. Naše webové stránky Vám pomohou najít ty nejvýhodnější Půjčíme Vám díky automatizovanému systému, který po zadání Vašich údajů prohledá desítky úvěrových společností, které působí ve Vaší lokalitě a nabídne Vám ty Půjčíme Vám, které je pro Vás nejvhodnější. Půjčíme Vám je nejrychlejší cesta k penězům. Úvěry jsou poskytovány přímo od úvěrových společností, náš web Vám pouze pomůže najít tu nejvýhodnější půjčku online. Česká republika je sídlem mnoha nebankovních institucí, které nabízejí nejrůznější finanční produkty, jako jsou například hotovostní Půjčíme Vám, nebo také online půjčky před výplatou. U nás stačí odeslat online žádost a do 15 minut máte peníze na účtu.

Klasifikace ekonomických činností

- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.
- Zprostředkování obchodu a služeb
- Velkoobchod a maloobchod
- Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
- Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení