Hydrolider s.r.o.

Společnost Hydrolider.cz je specializovaným prodejcem náhradních dílů na traktory Zetor, Ursus , zemědělské stroje , přívěsy ,malotraktory , nákladní vozy .
Firma staví na dlouholeté zkušenosti zahraničního partnera a to nejen v prodeji výrobků , ale i v jejich výrobě . Pečlivá příprava a vysoce odborný výběr komponentů od předních světových výrobců .
Nabízené zboží zasíláme zásilkovou službou po celé České republice a zahraničí. Bližší informace o těchto službách získáte na telefonních linkách naší společnosti.

Hydrolider.eu-tlo-finalne-Kopia-Kopia.png

Kontaktní údaje

Adresa:
Horní Líštná
73961 Třinec 92
Mapa
GPS:
N 49°41.9591', E 18°42.6464'
Telefon:
774 411 467

Základní kapitál

100000

Rok založení

2015

Počet zaměstnanců

1-12

Prodáváme

Prodej zemědělské techniky, hydraulických rozvaděčů, příslušenství, náhradních dílů Zetor

Vyrábíme

Na přání můžeme udělat hadice všech délkách,máme profesionální stroj k výrobě hydraulických hadic.

Zajímavosti o firmě

Společnost Hydrolider.cz je specializovaným prodejcem náhradních dílů na traktory Zetor, Ursus , zemědělské stroje , přívěsy ,malotraktory , nákladní vozy . Firma staví na dlouholeté zkušenosti zahraničního partnera a to nejen v prodeji výrobků , ale i v jejich výrobě . Pečlivá příprava a vysoce odborný výběr komponentů od předních světových výrobců . Nabízené zboží zasíláme zásilkovou službou po celé České republice a zahraničí. Bližší informace o těchto službách získáte na telefonních linkách naší společnosti

Klasifikace ekonomických činností

- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Velkoobchod a maloobchod