Rizikové kácení REMOPIL

www.remopil.cz 603 887 921

Firma s dlouholetou praxí sídlící v Přerově se zabývá kácením stromů, rizikovým kácením stromů, ořezáváním stromů, sečením trávy a křovin, ...

Kontaktní údaje

Adresa:
Vsadsko 825/11
75002 Přerov - Přerov I-Město
Mapa
GPS:
N 49°27.2308', E 17°27.8481'
Telefon:
603 887 921
 
605 926 303

Působnost

Olomoucký kraj

Prodáváme

Provádíme tedy práce, kde není možné nasadit těžkou techniku a plošinu k ořezání či pokácení stromů. Jedná se zejména o stromy na hřbitovech, stromy nakloněné nad střechy domů, stromy u elektrických drátů či stromy na zahradách s podsazenými mladými stromky, atd… Kácení stromů nebo ořez stromů provádíme také pomocí plošiny.

Poskytované služby

rizikové kácení stromů, kácení stromů, ořez stromů, sečení trávy

Zajímavosti o firmě

Firma s dlouholetou praxí sídlící v Přerově se zabývá kácením stromů, rizikovým kácením stromů, ořezáváním stromů, sečením trávy a křovin, ... Hlavní specializací firmy je rizikové kácení stromů postupnou destrukcí od koruny v prostorech, kde není možné strom pokácet vcelku. Provádíme tedy práce, kde není možné nasadit těžkou techniku a plošinu k ořezání či pokácení stromů. Jedná se zejména o stromy na hřbitovech, stromy nakloněné nad střechy domů, stromy u elektrických drátů či stromy na zahradách s podsazenými mladými stromky, atd… Kácení stromů nebo ořez stromů provádíme také pomocí plošiny.