ERA Impuls

Realitní kancelář světové skupiny Era Reality Era Impuls v Jablonci nad Nisou se svou činností soustředí na splnění individuálních představ o bydlení každého klienta a na zajištění veškerých služeb spojených s pořízením nového domova.
Působíme v regionu severních Čech (Jablonec nad Nisou, Liberec, Tanvald, Železný Brod, Semily, Turnov, Frýdlant, Hrádek nad Nisou), ale není pro nás problém najít Vám bydlení po celém světě :)

Jedna z věcí, které dělají člověka šťastným, je DOMOV, do kterého se může vracet a v němž se cítí dobře a bezpečně. Jsme si vědomi, že každý člověk má o takovém domově jinou představu. Proto než Vám pomůžeme splnit Váš sen, chceme Vás poznat a porozumět Vám, abychom znali Vaše potřeby a přání. Chceme s Vámi vybudovat dlouhodobý vztah a stát se Vaším realitním rádcem na celý život. Statisticky víme, že lidé bydlí na jednom místě přibližně 20 let, a chceme, aby pro Vás tyto roky byly co možná nejpříjemnější.

529745-logo.jpg

Kontaktní údaje

Adresa:
Liberecká 804/3
46601 Jablonec nad Nisou
Mapa
GPS:
N 50°43.4865', E 15°10.0296'
Telefon:
+420 702 154 870

Působnost

Liberecký kraj

Rok založení

16.12.2015

Počet zaměstnanců

1 - 5

Zajímavosti o firmě

Realitní kancelář světové skupiny Era Reality Era Impuls v Jablonci nad Nisou se svou činností soustředí na splnění individuálních představ o bydlení každého klienta a na zajištění veškerých služeb spojených s pořízením nového domova. Působíme v regionu severních Čech (Jablonec nad Nisou, Liberec, Tanvald, Železný Brod, Semily, Turnov, Frýdlant, Hrádek nad Nisou), ale není pro nás problém najít Vám bydlení po celém světě :) Jedna z věcí, které dělají člověka šťastným, je DOMOV, do kterého se může vracet a v němž se cítí dobře a bezpečně. Jsme si vědomi, že každý člověk má o takovém domově jinou představu. Proto než Vám pomůžeme splnit Váš sen, chceme Vás poznat a porozumět Vám, abychom znali Vaše potřeby a přání. Chceme s Vámi vybudovat dlouhodobý vztah a stát se Vaším realitním rádcem na celý život. Statisticky víme, že lidé bydlí na jednom místě přibližně 20 let, a chceme, aby pro Vás tyto roky byly co možná nejpříjemnější.

Klasifikace ekonomických činností

- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.
- Zprostředkování obchodu a služeb
- Velkoobchod a maloobchod
- Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
- Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
- Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
- Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy