www.multitools.cz

CZ distribuce a záruka 25 let. Multifunkční nože, multifunkční kleště, nože, svítilny a čelovky Leatherman, Victorinox, Gerber, Bear Grylls, Led Lenser, Silva.

Kontaktní údaje

Adresa:
Ratibořská 1026/169
74705 Opava - Kateřinky
Mapa
GPS:
N 49°56.8114', E 17°55.351'

Působnost

Moravskoslezský kraj

Rok založení

08.04.2015

Poskytované služby

CZ distribuce a záruka 25 let. Multifunkční nože, multifunkční kleště, nože, svítilny a čelovky Leatherman, Victorinox, Gerber, Bear Grylls, Led Lenser, Silva.

Zajímavosti o firmě

Jsme první, skutečně specializovaný internetový obchod s multitooly. Prodáváme ale i klasické nože, vybavení a svítilny, výhradně od renomovaných výrobců. Vybírejte z široké nabídky značek Leatherman, Victorinox, Gerber, Led Lenser, RUI a dalších. Abychom Vám pomohli s výběrem správného nástroje, multitooly a ostatní outdoorový sortiment budeme osobně testovat! Z testu Vám pak dáme výstup v podobě videa či psané recenze. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli nástroj od Leathermanu, SwissTool od Victorinoxu nebo třeba survival nůž Bear Grylls od Gerberu, u nás nikdy nesáhnete vedle. Na eshopu multitools.cz si koupíte nůž, nástroj či vybavení, které Vám bude sloužit po celý život. Je to investice, díky níž budete připraveni jak v terénu, tak doma. Sledujte nás na Facebooku nebo Twitteru a podpořte naši snahu o vymýcení nekvalitních nožů a vybavení z českého trhu.

Klasifikace ekonomických činností

- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Zprostředkování obchodu a služeb
- Velkoobchod a maloobchod
- Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
- Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení