KUCHAŘI DO DOMU

KUCHAŘI DO DOMU jsou nejlepší osobní kuchaři na objednání na Vaše akce. Zážitková gastronomie a exkluzivní pohoštění ve Vašem domácím prostředí nebo v zázemí Vaší firmy či klubu. Gurmánské zážitky bez práce a přímo u Vás doma nebo ve firmě!
V největším internetovém seznamu osobních kuchařů KUCHAŘI DO DOMU - www.kucharidodomu.cz si může každý vybrat a objednat svého profesionálního kuchaře na rodinnou oslavu životního jubilea, kuchaře na svatbu, narozeniny, párty s přáteli, garden párty, catering, lekce vaření u Vás doma, romantickou večeři pro dva, osobního kuchaře na firemní akci - večírek, firemní oslavu nebo teambuilding, propagační akci firmy nebo párty s obchodními partnery.
Vámi vybraný mistr kuchař se o celou akci kompletně postará, přijede za Vámi kamkoliv - domů, na chatu, na pronajatou chatu, na Vaši zahradu, do zázemí Vaší firmy nebo společnosti.
VYBERTE SI A OBJEDNEJTE SI SVÉHO PROFESIONÁLNÍHO KUCHAŘE NA VAŠI OSLAVU na www.kucharidodomu.cz.!
Zdarma Vám poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího kuchaře podle Vašich požadavků. Informace: I. Bachtíková, [email protected], tel. 777136103, www.kucharidodomu.cz.

Kontaktní údaje

Adresa:
Osiková 162
46015 Liberec - Liberec XVI-Nový Harcov
Mapa
GPS:
N 50°45.8494', E 15°6.1928'
Telefon:
777 136 103

Rok založení

04.08.2014

Prodáváme

Propagujeme práci profesionálních osobních kuchařů a kulinářských firem, které si můžete vybrat v seznamu a objednat na Vaši rodinnou nebo firemní akci.

Vyrábíme

Propagujeme kuchaře, kteří poskytují osobní služby - vaření, exkluzivní příprava pokrmů, catering, lekce vaření, gastro show, gastro poradenství profesionálním kuchařům a laikům, profesionální focení pokrmů, tvorba receptů, vaření na festivalech a v televizi, na sportovních akcích, každodenní vaření doma, kuchaře na cestách... a další služby.

Poskytované služby

Provozování internetového seznamu nejlepších osobních kuchařů a kulinářských firem KUCHAŘI DO DOMU - www.kucharidodomu.cz, které si můžete vybrat a objednat na vaši rodinnou oslavu nebo firemní akci. Nejlepší čeští osobní kuchaři připraví exkluzivní pohoštění přímo u Vás, ve Vašem útulném prostředí domova, chaty, zahrady nebo zázemí Vaší firmy nebo klubu. VIP osobní kuchař se profesionálně a kompletně postará o celou akci, bez práce pro Vás. Užijte si zážitkovou gastronomii v pohodlí Vašeho domova nebo firmy. Nezapomenutelné gurmánské zážitky s osobním kuchařem potěší Vás a Vaše hosty! Objednejte si nejlepšího kuchaře do domu na www.kucharidodomu.cz.

Zajímavosti o firmě

KUCHAŘI DO DOMU je největší seznam v ČR profesionálních osobních kuchařů a kulinářských firem na objednání na Vaše akce. ZAJÍMAVOST - Mistra kuchaře si můžete také vybrat podle své oblíbené mezinárodní kuchyně. Máte rádi italskou, francouzskou nebo japonskou kuchyni? Vybrat si můžete z 25 druhů mezinárodních kuchyní a kuchaře, který Vám ji na zcela profesionální úrovni připraví.

Naše další činnosti

PORADENSKÁ ČINNOST - Zdarma Vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího profesionálního kuchaře podle Vašich speciálních požadavků a specializace mistra kuchaře. Poskytujeme REKLAMU na portálu Kuchaři do domu formou PR článku, bannerovou reklamu, gastroakci měsíce nebo aktuality.

Klasifikace ekonomických činností

- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Zprostředkování obchodu a služeb
- Velkoobchod a maloobchod
- Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
- Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
- Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
- Pronájem a půjčování věcí movitých
- Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
- Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
- Fotografické služby
- Překladatelská a tlumočnická činnost
- Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
- Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
- Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
- Poskytování služeb pro rodinu a domácnost